• www.selametturizm.com
    • www.selametturizm.com
    • www.selametturizm.com
    • www.selametturizm.com
    • www.selametturizm.com
    • www.selametturizm.com
0332 351 61 21
DÖVİZ KURLARI
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
LÜZUMLU LİNKLER
SİTE HARİTASI
TAKVİM

Hakkımızda

KURUMSAL:

Firmamız, 2003 yılında kurulmuş olup 15 yıldır Konya da bulunan Hac,Umre,Kültür Gezi Turları ve Uçak Bileti sektöründe doğruluğu ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir. binlerce aileyi, noksansız bir şekilde Hac ve Umre ibadetini yaptırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu memnuniyet değerli dostlarımızın yıllardır, acentamıza karşı olan ilgisiyle çığ gibi büyümüştür. Bugün acentamız, Konya merkezde faaliyet göstermektedir.

Önemli olan, seçeneklerin içerisinden doğru seçimi yapmaktır. Kutsal topraklarda, seçkin Arapça ve dini vecibeleri bilen güçlü bir ekiple, bizzat kendimizin de başında bulunduğumuz organizasyonla hizmetinizdeyiz. Suudi Arabistan’da karşılama, ambulans ve sağlık ekibimiz, tecrübeli rehberlerimiz, size özel oteller, seçkin din görevlileriyle sizlerin ibadetini, rahat ve güvenilir bir şekilde yapmanızı sağlamaktayız. Amacımız, Selamet Turizm olarak en uygun şartlarda, en mükemmeli sunmaktır. Cenab-ı Hak, yapmış olduğumuz ve yapacağımız tüm ibadetleri kabul etsin. Kutsal topraklarda buluşmak ümidi ile. Hayal ettiğiniz kutsal mekanlara, Selamet Turizm tecrübe ve güvencesiyle ulaşınız.
Saygılarımızla Selamet Turizm Merkezi Konyadadır

MİSYONUMUZ :

Selamet turizm etik değerlerden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan çağdaş standartlarda hizmet veren başarının sürekliliğini kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir Konya kuruluştur.

VİZYONUMUZ :

Güveni ve saygınlığı temsil eden mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışanları ile bütünleşmiş kurumsal kimliği ile öne çıkan ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.


   

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret36266
SAAT
HAVA DURUMU